Canlı İzle Dost FM Hatim Cüzü Al
A B C
Yayın Günleri:  Tekrarı: Her Perşembe, Cuma 17.30, Her Cumartesi, Pazar 09.10
 "Masum yüzlere, tatli gülüşlere, minik adimlara, gülen gözlere ve kendini hala çocuk hissedenlere merhaba! Nisa abla şeker gibi bir programla Dost Tv 'de sizlerle."..
Devamı >>
Aile Saadeti
Yayın Günleri: Her Cumartesi 17.10  Tekrarı: Her Pazar 14.10
 AİLE SAADETİ Yuva, aile, sevgi, saadet, huzur... Ne kadar anlamlı sözcükler... Bir evde aile saadeti varsa; o ev yuvadır, yeryüzünde "Cennet bahçelerinden bir bahçe, cennet köşklerinden bir köşk"tür. Bu değerlere sahip olmak, bizleri "iki cihan saadeti"ne kavuşturur. Artısıyla eksisiyle aile saadetimizi ilgilediren herşey "Aile Saadeti" programında! ..
Devamı >>
Altı Çizili Satırlar
Yayın Günleri: Hafta İçi Her Gün 09.10  Tekrarı: Her Gün 01.30
 HİÇBİR VAKİT TAM KARANLIK DEĞİL GECE KENDİMDE DENEMİŞİM BEN KULAK VER DİNLE HER ACININ SONUNDA AÇIK BİR PENCERE VARDIR. HAYAL EDİLEBİLECEK BİR ŞEY VARDIR. YERİNE GETİRİLECEK İSTEK DOYURULACAK AÇLIK CÖMERT BİR YÜREK UZANMIŞ AÇIK BİR EL CANLI CANLI BAKAN GÖZLER VARDIR BİR YAŞAM VARDIR YAŞAM BÖLÜŞÜLMEYE HAZIR. 'ALTI ÇİZİLİ SATIRLAR'DA; AYDINLIĞIN, AÇIK PENCERELERİN, GÜZEL HAYALLERİN, CÖMERT YÜREKLERİN ALTINI BİRLİKTE ÇİZİYORUZ. HACER KOCABAŞ ÖZDEMİR İLE ALTI ÇİZİLİ SATIRLAR HAFTA İÇİ HERGÜN 09:10 DA DOST FM / DOST TV ‘DE. ..
Devamı >>
Bayram Mutfağı
Yayın Günleri:  
 
Devamı >>
Bir Garip Yolcu
Yayın Günleri: Her Perşembe 20.40  Tekrarı: Her Cuma 15.10, Her Cumartesi 22.20
 KENDİSİNE HAS ETKİLEYİCİ ÜSLUBUYLA EKRANLARIN "BİR GARİP YOLCUSU'' ARİF YILDIZ, İNSANLIK DENİZİNİN EŞSİZ İNCİSİ EFENDİMİZİN(SAV) MUHABBETİ ÇERÇEVESİNDE, KULLUĞUN, FEDAKARLIĞIN, DUANIN VE İMAN HASSASİYETİNİN DEĞERLERİNİ ANLATIYOR. DUYGUSAL YOĞUNLUKLA MANEVİYAT GÜLLERİNİN DERLENDİĞİ BİR GARİP YOLCU HER PERŞEMBE 20.40 DA SİZLERLE.. ..
Devamı >>
Cevşen Ve Dualar
Yayın Günleri: Her Gün 07.00  
 ..
Devamı >>
Cevşen'ül Kebir
Yayın Günleri:  Tekrarı: Her Gün 05.15
 Bana dua edeyin size cevap vereyim. (Mü'min Sûresi; 60) En güzel isimlerin sahibi Rabbimize O'nun binbir ismiyle dua etmek için Cevşen'ül Kebir. Arapçasını İhsan Atasoy'un sesinden dinleyebileceğiniz Cevşen Dost Tv 'de sizlerle.....
Devamı >>
Çizgi Film
Yayın Günleri:  Tekrarı: Her Pazartesi, Salı 17.30, Her Cumartesi 18.10, Her Cumartesi, Pazar 08.10
 ..
Devamı >>
Çocuk ve Biz
Yayın Günleri: Her Perşembe, Cuma 10.10, Her Pazar 02.15  Tekrarı: Her Pazartesi 02.15, Her Cumartesi 19.10
 HER ÇOCUK ALLAHTAN GELEN SEVİMLİ BİR HEDİYE... EŞLERİMİZ BİZE VERİLEN EN GÜZEL EMANET..KARDEŞLERİMİZ BERABER BÜYÜDÜĞÜMÜZ YOL ARKADAŞLARIMIZ..AKRABALARIMIZ SILA-YI RAHMİN UZANTILARI...DOSTLARIMIZ..VELİLERİMİZ..ANNE BABALARIMIZ KÖKLERİMİZ..AİLE YERYÜZÜNDEKİ İNSAN TOPLULUKLARININ KÜÇÜK BİR MİSALİ..ARZUMUZ HUZURLU BİR TOPLUM, MUTLU AİLELER VE GÖZAYDINLIĞI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK..ÇOCUK VE BİZ PROGRAMINDA BU DUA İLE YOLA ÇIKTIK..SAİDE NUR YILDIZ VE EĞİTİMCİ YAZAR İBRAHİM ÜNAL SICAK SOHBETLERİYLE PERŞEMBE VE CUMA GÜNLERİ 10:10 DA , TEKRARIYLA CUMARTES..
Devamı >>
Gözümün Nuru Namaz
Yayın Günleri:  Tekrarı: Hafta İçi Her Gün 10.00
 Huzurdayız. Alnımızda secde izleri, Rükûda kıyamdayız. Tekbir, salât ve selamlarla… Zikirdir namaz, duadır… Şükür, teslimiyet, tevazudur… ‘Sana geldik’ demektir. Her ne ki bize lazım, hepsi namazdadır. Dünya ve ahiretten tüm nasibimiz ondadır. GÖZÜMÜN NURU NAMAZ Dost Tv 'de sizlerle..
Devamı >>
12345